BilBoard.net Nedir?

BilBoard.net yeni nesil sosyal imleme ve içerik paylaşım siteniz. En güncel haberlerden en ilginç bilgilere tek sayfada erişip, trendlere taşıyabileceğiniz sitemizin misyonu kolay yoldan bilgiye erişmeniz için sosyal medyadaki günlük gelişmelerden kısa ve öz alıntılar yaparak trendleri sizin oy ve yorumlarınızla belirlemek.

Nasıl Kullanılır?

Bilboard.net’den daha iyi faydalanmak, paylaşımlara oy vermek, onay beklemeden yorum yazmak ve kendi içeriğinizi oluşturmak için oturum açmanızı öneririz.
Bilboard.net’in özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

1. Paylaşımlara Oy verme

Paylaşımların sol yanında yeralan boardlar aracılığı ile istediğiniz içeriğe +1 puan verebilirsiniz. Puan verebileceğiniz boardlar kırmızı renktedir. Puan verdiğinizde +1 puan eklenip beyaza dönecektir. Her paylaşıma 1 puan verebilirsiniz. Puanlar, gösterim sayıları ve yorum çokluğu ile anasayfa trendleri belirlenmektedir.

2. Sosyal İmleme

Sevdiğiniz, beğendiğiniz sitelerde yer alan içeriklerin Bilboard.net‘de yer alarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için ilgili içeriğin URL adresini sol resimde gösterildiği gibi kopyalayıp, Bilboard.net sitesinin sağ üst kısmında yeralan Url Ekle URL Ekle butonuna tıklayarak Paylaş sayfasından ekleyebilirsiniz. Bu işlem gerçekten çok kolaydır.

Paylaşım sayfasında yeralan Url kısmına kopyaladığınız adresi yapıştırınız. Bu sayfa da bazı alanları doldurmak zorunludur.

Hemen altında yeralan Başlık ve Açıklamayı Otomatik Al linkine tıklayarak ilgili siteden otomatik çekmesini sağlayabilirsiniz. Sonra bir kategori seçip, eklemek istediğiniz yazı biçimini işaretleyiniz. Son olarak paylaşımınız hakkında bir Etiket ekleyerek Gönder butonuna tıklamanız yeterli.

Dikkat edilmesi gereken husus etiketleri seçerken sayfanın üst kısmında yeralan Trend Etiketleri dikkate almanız. Böylelikle paylaşımınız daha çok kişiye ulaşacaktır. Ancak konu ile alakalı olmayan etiketleri yazmayınız. Editörlerimizin kontrol ettikleri uyumsuz etiket veya başlığı silebilir.

“Aşırı reklam içeren paylaşımlarda silinecektir.”

3. İçerik Oluşturma ve İçeriğinizden Para Kazanma

Bilboard.net‘de kolaylıkla kendi içeriğinizi de oluşturabilirsiniz. Sağ üst köşede yeralan İçerik Oluştur içerik oluştur butonuna tıklayarak açılan sayfadan oluşturmak istediğiniz en uygun içerik biçimini seçiniz. Açılan sayfadan istenilen kısımları doldurarak kolayca kendi içeriğinizi oluşturabilirsiniz. İçerikleriniz onaya düşecektir. Editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayımlanacaktır.

Para kazanma koşul ve şartları

Sitemizde özgün içeriğinizi (makale,liste,anket,test) oluşturduktan sonra profil sayfanızda yer alan başvuru formundan  talebinizi iletebilirsiniz.

Nasıl ve ne kadar kazanılır?

Ürettiğiniz içeriğin gösterim sayısı oranında, 100k gösterim karşılığı 100 TL kazanabilirsiniz. Yayınlamış olduğunuz ve para kazanmak için seçtiğiniz içerikten 1 yıl boyunca veya 100k gösterime kadar para kazanabilirsiniz. Yani seçmiş olduğunuz bir içerikten 100k gösterim karşılığı toplam 100 TL kazabilirsiniz.

Bir ay içerisinde istediğiniz kadar özgün içerik ekleyebilir ve eklediğiniz bu içeriklerden en iyi 5(beş) içeriğinizi eklenme tarihinden itibaren 14 gün içinde para kazanmak için seçebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz içerikleriniz eklenen ayın son gününden itibaren bir yıl boyunca size para kazandırmaya devam eder.

Bilboard.net koşul ve şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için profil sayfanızdaki kullanım koşulları ve şartlarına göz atabilirsiniz.

Bilboard.net’e gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Bilboard.net Ekibi


Bir Biçim Seç
Anket
Detaylı İçerik
Puanlı Liste