Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm ardından 5. bölüm fragmanı nefesleri kesti


Game of Thrones dizisinin 7. sezon 5. bölüm fragmanı son bölümü yayınlandı. ‘Ejderha Kanı’ isimli Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanında ejderhaların karşısına çıkan Daenerys’in ‘Ya diz çökersiniz ya da ölürsünüz.’ sözü diziye damga vurdu. İşte Game of Thrones dizisinin 7. Sezon yepyeni bölümünden ilk görüntüler sizlerle. Son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı çok kısa sürede takipçileriyle buluştu. HBO’nun resmi sayfasından yayınlanan fragman yine çok konuşulacak. Fragmanı 30 saniye süren Game of Thrones yeni bölümün fragmanında özellikle Daenerys’in öfkeli tehdidi büyük bir merak uyandırıyor. Karşısındaki orduya diz çökmelerini söyleyen ve kendisine katılmalarını söyleyen Daenerys, reddetmeleri halinde öleceklerini söylüyor. ‘Ejderhaların Kanı’ isimli Game of Thrones dizisi 7. Sezon 5. bölüm son fragmanı ve son bölümde işte yaşananlar!Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı çok kısa sürede takipçileriyle buluştu. HBO’nun resmi sayfasından yayınlanan fragman yine çok konuşulacak. Fragmanı 30 saniye süren Game of Thrones yeni bölümün fragmanında özellikle Daenerys’in öfkeli tehtidi büyük bir merak uyandırıyor. Karşısındaki orduya diz çökmelerini söyleyen ve kendisine katılmalarını isteyen Daenerys, reddetmeleri halinde öleceklerini söylüyor. ‘Ejderhaların Kanı’ isimli Game of Thrones dizisi 7. Sezon 5. bölüm son fragmanı ve son bölümde işte yaşananlar!

SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ejderha Kayası’nda savaş stratejileri devam ederken Daenerys ve Jon Snow arasındaki çekim gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Kuzey’in Kralı ejderha camını bulurken, Ormanın Çocukları’nın mağara çizimlerini de keşfediyor. Keşfinin ardından kararlılığı artan Daenerys, Jon Snow’a Kuzey için savaşacaklarını açıkladı. Ancak bir şartı vardı: Kendisine diz çökmesi istedi. Daenerys’in bu ısrarı ikilinin uzlaşmasına yine engel oluyor. Artık akıllı planlar değil, zaferi isteyen Daenerys Targaryen ejderhasının sırtında ve Dothrakilerle birlikte Lannister ordusuna saldırıyor. Lannister ordusu dağılırken Daenerys’in ejderhası yara alıyor.Ejderha Kayası’nda savaş stratejileri devam ederken Daenerys ve Jon Snow arasındaki çekim gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Kuzey’in Kralı ejderha camını bulurken, Ormanın Çocukları’nın mağara çizimlerini de keşfedip buluyor. Keşfinin ardından kararlılığı artan Daenerys, Jon Snow’a Kuzey için savaşacaklarını açıkladı. Ancak bir şartı vardı: Kendisine diz çökmesi istedi. Daenerys’in bu ısrarı ikilinin uzlaşmasına yine engel oluyor. Artık akıllı planlar değil, zaferi isteyen Daenerys Targaryen ejderhasının sırtında ve Dothrakilerle birlikte Lannister ordusuna saldırıyor. Lannister ordusu dağılırken Daenerys’in ejderhası yara alıyor.

Tepkini göster?

Angry Angry
0
Angry
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
2
Lol
Love Love
1
Love
OMG OMG
1
OMG
Scary Scary
0
Scary
Win Win
3
Win
WTF WTF
0
WTF

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm ardından 5. bölüm fragmanı nefesleri kesti

Oturum Aç

Captcha!
Hesabınız yok mu?
Üye Ol

Şifre Sıfırlama

Geri dön
Oturum Aç

Üye Ol

Captcha!
Geri dön
Oturum Aç
Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Open List
Ranked List
Ranked List
Gif
GIF format